Základem existence vesmíru a veškerého života na naší planetě je rovnováha. Bohužel, lidé se stali mistry v jejím narušování. Zařídili jsme si nevyvážené životy. A to až do té míry, že vyvážený život se postupně stal vzácností.

Hektickým způsobem života narušujeme přirozený biosystém naší planety a zjišťujeme, že se v takovém prostředí necítíme dobře. Jednotlivci, rodiny, města, státy, kontinenty. Přitom se zdá, že všechny naše základní potřeby jsou naplněny.

Přestali jsme poslouchat svůj vnitřní hlas a žijeme více v rytmu vnějšího světa. Cítíme, že to není správné a přesto pokračujeme. Chceme-li být šťastnější, a tím také zdravější, měli bychom se začít věnovat svému vnitřnímu světu a naučit se ho vnímat. Tam nalezneme ztracenou rovnováhu, která nám dodá sílu a vůli své zdraví obnovit a cítit se šťastní, ať už se kolem děje cokoli.

K tomu slouží tyto karty s hudbou.
Jejich účelem je pomoci vám navrátit rovnováhu mezi váš vnější a vnitřní svět pomocí obrazů, slova a hudby. S kartami pracujte, jak budete chtít, jak vám bude příjemné. Zkoušejte, improvizujte a nebojte se být kreativní. Hudbu ke kartám si můžete stáhnout zde.

Naše doporučení, jak s kartami pracovat.
V balíčku je 52 karet, na každý týden v roce jedna. Na začátku každého týdne si jednu vyberte. Náhodně nebo třeba kartu, která vás v ten okamžik osloví. Zkuste mít kartu celý týden na očích. Každý den se pak na několik minut tiše posaďte, zůstaňte v naprosté nečinnosti a soustřeďte se na to, co pro vás karta představuje. Naslouchejte hudbě, klidně a pozorně dýchejte. Pozorujte bez úsilí obraz a nechte ho do sebe vstoupit. Co pro vás téma znamená? V čem tkví jeho pozitivní energie? Jak moc vám chybí? Rozjímejte o tom, jak dlouho budete chtít. Půlhodinka je skvělá. Ale i několik minut denně je v pořádku. Budete-li chtít setrvat v klidu s kartou déle, dopřejte si to. Do ničeho se nenuťte.

Přejeme vám krásné chvíle s kartami a se svými úvahami o sobě, o životě, o světě, o vesmíru.